Partneři:

Popis závodu

REGATTA

Šestý ročník bude pokračovat v úspěšném modelu předchozích let. Trasa regaty zavede účastníky, jak do oblíbeného městečka Sali, tak i do zákoutí jednoho z dosud nenavštívených přilehlých ostrovů.

Regata bude uskutečněna formou skutečného jachtařského závodu obdobně jako Mistrovství ČR v námořním jachtingu. Závod je složen ze 6 rozjížděk a bude trvat 4 dny. První den bude tréninkový a bude sloužit pro základní sehranost posádky a její schopnost závodit. Další tři dny již budou závodní. Závod bude složen jak z okruhových (kolem bójí) tak z navigačních (etapových kolem ostrovů) rozjížděk. Každý den se pojede jedna okruhová rozjížďka a jedna navigační rozjížďka.

Pravidla STAVEBNÍ REGATTY

Závod se pojede podle Závodních pravidel jachtingu 2009-12, která obdrží každý účastník po zaplacení zálohy. Vámi vylosovaný profesionál do vaší posádky je s pravidly velice dobře seznámen a jejich základy přenese i na vás.

JACHTING

Jachting je výjimečný tím, že jde nejen o atraktivní sport, který se provozuje na mnoha výkonnostních úrovních, ale svou společenskou aktivitou i účinně sbližuje své aktéry. Představuje navíc určitý pozitivní přístup k životu a hodnoty, jakými jsou třeba smysl pro fair play . Snažíme se tyto hodnoty přenášet do firemní i mezifiremní komunikace všech účastníků.

S jachtingem se dá začít v každém věku a pro účely firemních regat navíc není potřeba, aby měli účastníci jakékoliv zkušenosti s jachtingem. Vše se děje pod vedením zkušených českých závodních jachtařů losovaných do jednotlivých firemních týmů.